Kaitsetara kate: parim viis tara kaitsmiseks hävinemise eest

Era- või äriterritooriumi kaitsmine kolmandate isikute sissetungi eest on objekti omanike esmane ülesanne. Tänapäeval on müügil on tohutul hulgal erinevaid kaitsetarasid: kivi- ja telliskonstruktsioonid, metalltarad, puitsüsteemid, plastpaneelidest tarad. Kuid igasugune materjal hävib keskkonnategurite mõjul ja mehaaniliste koormuste all. Kandekonstruktsiooni kahjustuste eest kaitsmiseks kasutatakse spetsiaalset kindlatest ja vastupidavatest materjalidest taralinti.

Kaitsetara katte eelised

Taralint sobib paigaldamiseks igasugustele konstruktsioonidele alates kivitarast kuni võrktarani. Elastsel ja tihedal materjalil on suurepärased kasutusomadused ja mitmekülgsed kasutuskohad. Sellise konstruktsiooni paigaldamine annab omanikule järgmised eelised:

  • peamise kaitsetara kaitsmine hävinemise eest tuule, vihma, äärmiselt madalate ja kõrgete temperatuuride mõjul, värvi erksuse kaotuse eest ultraviolettkiirte mõjul;
  • eraterritooriumi kindel isoleerimine möödujate uudishimulike pilkude eest;
  • konstruktsiooni paigaldamise lihtsus: lint kinnitatakse lihtsalt olemasoleva kaitsetara külge, ilma et oleks vaja osta spetsiaalseid tööriistu, ei purune painutamisel;
  • lindi töökindlus ja vastupidavus kasutamise ajal erinevates keskkonnatingimustes;
  • põhitara kasutusea pikendamine pinna füüsilise kaitse tõttu lisakihiga;
  • soodne lahendus era- ja ärikruntide omanikele;
  • lai kasutuskohtade valik: linti saab kasutada maamajade, puhkealade, ehitusplatside, tanklate tarade puhul.
panel_mur

Taradele mõeldud polüpropüleenlinti müüakse eri kõrgusega rullidena, seda on lihtne paigaldada minimaalse tööriistakomplekti või spetsialistide abiga. Läbipaistmatu materjal kaitseb territooriumi kindlalt uudishimulike naabrite, väikeste loomade, tuule- ja tolmupuhangute eest. Elegantne ja lakooniline välimus sobitub edukalt igasuguse maastikukujundusprojektiga. 

Saada päring