Lükandakende paigaldamine kui odav ja usaldusväärsne klaasimise võimalus

Lükandakende süsteemid lahendavad korraga kaks tõsist probleemi: tekitavad rõdul või lodžal ruumi ja tagavad aknaraamide ohutut avamist/sulgemist. Tavaliselt avanevad aknaraamid võtavad palju ruumi, blokeerides peaaegu alati ligipääsu nurkadele. Ent soojad klaaspaneelid võimaldavad teil muuta kõrvalruumid kasutatavaks ruumiks, mis sobib kasutamiseks igal aastaajal.Firma UniPro pakub viimistleda rõdusid ja lodžasid plastpaneelidega “võtmed kätte” variandis. Professionaalsed ja kogenud meistrid teevad vooderduse kiiresti, kindlalt ja mistahes puudusteta. Ettevõte UniPro pakub lükandakende paigaldamist "võtmed kätte" vormis. Meie eksperdid teostavad mõõtmisi tasuta, kontrollivad paigaldustingimusi, valivad kõige sobivama klaasimisvõimaluse.

Seadme eriomadused

Konstruktsioon on alumiiniumprofiilist, mille alumises osas on rullidega. Tänu liikuvale mehhanismile ei avane klaaspaneel ruumi poole, vaid libiseb sujuvalt mööda laagrit.

Mis on lükandakende kasutamise eelised:

  1. Vabaneb rohkem ruumi. Selle tulemusel saab asetada aknalauale lilli, dekoratiivseid elemente, armsaid nipsasju.
  2. Mitte midagi ei sega ligipääsu rõdule, raamid ei taba mööblit, kuivatusresti.
  3. Tänu kahe aknapaneeli tihedale ühendamisele saavutatakse suurepärane õhukindlus. Ruum püsib pikka aega soojana. Tuul, vihm ja helid ei pääse ruumi sisse.
  4. Liugklaas on ilus, stiilne ja on alati moes. Liugraamid näevad välja elegantsed, ei tundu kohmakad, sobivad ideaalselt kaasaegsesse interjööri.
  5. Vastupidavus ja ohutus. Sulgemismehhanism kaitseb aknaid usaldusväärselt tänavalt sissetungivate helide eest.

UniPro veebilehelt leiate suure lükandakende valiku, samuti on seal olemas klassiklaise avamis-/ sulgemissüsteemiga mudeleid. Pakume tervikliku klaassimise lahendust, alates objekti ülevaatusest ja projekti ettevalmistamisest kuni koostamise ning paigaldamiseni.

Koostöö juhtivate alumiiniumprofiilide ja liitmike tootjatega võimaldab meil luua unikaalseid, originaalseid lahendusi korteritele ja eramutele. Aitame teil valida ideaalse mudeli vastavalt ruumi esialgsetele parameetritele.

Ettevõttel on piisavalt tootmisvõimsust, et valmistada alumiiniumist rõdukonstruktsioone väga lühikese aja jooksul. Vajaduse korral pakutavad lisateenused:

  • profiili pulbervärvimine iga RAL-skaala värviga;
  • eri klaasitüüpide paigaldamine, mis tagavad klientide rahulolu;
  • lisatarvikute paigaldamine, mis muudab konstruktsiooni kasutamise veelgi mugavamaks.

Ettevõte UniPro on rõdude klaasimisel usaldusväärne abiline. Me teame, kuidas rõdu hubaseks muuta.

Meie klaasistamisskeem

Saada päring