Rõdude lõppviimistlus plastpaneelidega

Rõdude lõppviimistlus PVC-paneelidega — on seinte ja lagede vooderdamise üks kõige jõukohasem ja populaarsem variant. Materjalida on lihtne töötada, hinna poolest odavam, värvitoonide ja faktuuride mitmekesisus aga võimaldab luua huvitavat stiili. Firma UniPro pakub viimistleda rõdusid ja lodžasid plastpaneelidega “võtmed kätte” variandis. Professionaalsed ja kogenud meistrid teevad vooderduse kiiresti, kindlalt ja mistahes puudusteta.

Materjali vaatlus ja selle eelised

Rõdu – viimistluse plaanis üks kõige probleemsem korteris olev ruum. Pidevalt allutatud ebasoodsatele kliimatingimustele: külmale, temperatuuri langustele, tuule mõjule ja kõrgenenud niiskusele. Mistõttu tuleb valida välismõjutustele vastupidav ning seentele ja hallitusele mittealdis materjal.

Plastpaneele toodetakse polüvinüülkloriidist. Sellest valmistatud tooted on tugevad, vastupidavad ja kerged, pinnale võib kanda praktiliselt mistahes mustri. Välimine pool on kaitstud spetsiaalse läikiva või mattkattega või laminaadiga.

Rõdu viimistluseks kasutatavate plastpaneelide eelised:

  1. Madalad remondikulud. Isegi väikse eelarve korral võib valida huvitavaid vormistusvariante.
  2. Esteetilisus. Paneelidel võib olla mitte ainult erinev värvilahendus, vaid ka faktuur.
  3. Ökoloogilisus. Tootja valmistab paneele esmasest toormest (graanulitest), tänu millele lubab saada „puhast“ toodet. Paneelid on lõhnata.
  4. Nägusus. Materjal on mustusekindel, seda on kerge puhastada, ei karda niiskust. Ning puudub mistahes võimalus seente või hallituste tekkeks.
  5. Pikaajalisus. Roovitisele paigaldamine tagab ventileeritava fassaadi, mis minimiseerib betooni lagunemise ja seente tekkimise.

Firma UniPro spetsialistid töötavad Eesti turul 2002.aastast. Selle aja jooksul oleme kasvanud täistsükliga suureks töökojaks. Pakume rõdude, lodžade, terrasside, verandade klaasimist, piirete, varikatuste paigaldamist, samuti ruumide täisviimistlust. Oleme aknakonstruktsioonide ja nendega kaasnevate materjalide suurtootjate ametlikuks esindajaks.

Pakume mistahes keerukusega konstruktsioonide projekteerimise, kujundusvaliku, koostuse ja  paigalduse teenuseid. Aitame välja mõelda projekti ja selle ka ellu viia. Kasutusajal pakume garantiijärgset ja tehnilist hooldust.

Tellimuse summa sõltub rõdu või lodža suurustest, konstruktiivsetest eripäradest, kulumaterjalide omahinnast, fikseerimistehnoloogiast, lisateenuste olemasolust.

Saada päring