Rõdu- ja terrassipiirded

Ettevõte UniPro asutati aastal 2002. Alguses tegelesime lihtsate konstruktsioonide müügiga. Suured kogemused töös erinevate materjalide ja lahendustega ning sidemed tootjatega võimaldasid meil alustada oma tegevussuunaga. Hakkasime tegelema rõdu-, veranda- ja terrassipiirete monteerimise ja paigaldusega. Samas oleme ka meie konstruktsioonidetailide tootjate otsene esindaja ja ainus ettevõte, kes pakub rõdupiirete «võtmed kätte» terviklahendusi.

Panoraamklaasitud rõdud, verandad ja terrassid on populaarsed lahendused, mis tulid moodi tänu kenale väljanägemisele majade fassaadidel ja heale väljavaatele ruumidest. Kasutame rõdu-, veranda- ja terrassipiirete valmistamiseks tripleksklaasi, mis on tugev ja turvaline.

UniPro meeskond tegeleb igat liiki konstruktsioonidega erinevatele objektidele:

  • kortermajade rõdud ja lodžad;
  • eramajade terrassid;
  • kohvikute ja restoranide väliterrassid;
  • välistrepiga ja -trepita tuulekojad.

Valime iga maja jaoks selle sise- ja väliskujunduse üldise stiiliga sobiva disaini.

Viime ellu «võtmed kätte» projekte – loome ise tulevaste piirete kujunduse, valime vajalikud osad ja paigaldame need. Kõik etapid on hästi läbi mõeldud ja viimistletud, nii mõõtmine, kokkupanek, paigaldus, tihendamine kui muu asja juurde kuuluv. Teeme kõik tööd ära kvaliteetselt, kiiresti ja kokkulepitud tähtajaks. 

Meie konstruktsioonide eelised

Valime materjalid terrasside, rõdude ja muude ruumide klaasimiseks nii, et valmis konstruktsioonid vastavad alltoodud kriteeriumidele.

  • Lihtne hooldada. Pindu on mõlemalt poolt lihtne pesta ja muid hilisemaid manipulatsioone pole vaja.
  • Avar panoraamvaade. Rõduklaasid ei takista looduse ilu ja linnavaadete nautimist.
  • Täielik ohutus. Terrassi ja lodža aknaid on väga raske lõhkuda, aga kui keegi sellega siiski hakkama saab, purunevad need teravate servadeta puruks, mis ei vigasta kedagi.
  • Kerged ja maitsekad raamid. Kõik konstruktsiooni osad, nii raamid, käsipuud, lingid kui kinnitused on kergalumiiniumist, mille värvime just seda värvi, mille te RAL-kataloogist valite ja mis sobib kõige paremini teie sise- ja väliskujunduse stiiliga.

Lisaks muule on meie kasutatavad konstruktsioonid vastupidavad ilmaoludele ja muudele välismõjudele ega karda korrosiooni ja sademeid, teenides teid tänu sellele aastakümneid.

Saada päring