Täisvalmis rõdu - teostame igasuguse keerukusega töid

Täisvalmis rõdu on teenus, mida saab tellida ettevõttelt UniPro. Meie töötajad on pädevad meistrid, kes demonteerivad vanad konstruktsioonid kiiresti, täpselt ja professionaalselt ning paigaldavad uued rõdusüsteemid nii eramutesse kui ka korteritesse.

eco
Meie ettevõte pöörab palju tähelepanu ökoloogilistele küsimustele. Me hoolime ümbritsevast keskkonnast ning ei lase tööprotsessis tekkida kahjulikel heitmetel. Just sel põhjusel püüavad UniPro spetsialistid kasutada rõduakende paigaldamisel profiili, millel on minimaalsed tootmisjäägid. Profiilielemendid ei ole alati ühes tükis, nad võivad olla ka üksteisega ühendatud. Kuid see mitte kuidagi ei mõjuta konstruktsiooni tehnilisi parameetreid.

Rõduaknad: millised klaaspinnatüübid on võimalikud?

Kompleksteenus “Täisvalmis rõdu” tähendab mitmesuguseid põhitöid: rõdu klaasimine, veeninade paigaldamine, ventileeritava raami paigaldamine seintele ja parapetile, sisemine soojustus (tellitav) ja ruumi viimistlemine (plaatide värv teie valikul).

Kliendid saavad ettevõttelt UniPro tellida järgmised lodža või rõdu klaaspinnad:

Soe klaaspind. Ideaalne lahendus rõdudele ja lodžadele, kui korteriomanikud soovivad rõduruumi arvelt saada lisapinda. PVC-profiil tagab oivalise heli- ja soojusisolatsiooni.

2 liiki külm klaaspind. Sobib ruumidesse, mille kasutamine ei ole talvisel ajal plaanis. Sellised rõdukonstruktsioonid pakuvad kaitset tuule, vihma ja lume eest. Enamikul juhtudel kasutatakse alumiiniumprofiili, mille eripärad on pikaajaline kasutamine ja kerge konstruktsioon.

Raamideta (panoraamne) klaaspind. See on üks kõige esteetilisemaid klaaspinnavõimalusi, mis muudab iga korteri või maja rõdu tõeliseks pärliks. Konstruktsioonidel võib olla toonklaas, värviline profiil ja muud dekoratiivsed elemendid. Vertikaalprofiilide puudumise tõttu hakatigi seda süsteemi nimetama raamideta (panoraamseks) klaaspinnaks.

Alumiiniumist liugsüsteemid. Lihtsaim kasutada, kõige töökindlam ja ökonoomsem klaaspinnatüüp. Iga tiib on alumiiniumraamis ja liigub mööda juhikut nagu garderoobikapp.

Ettevõttel on piisavalt tootmisvõimsust, et valmistada alumiiniumist rõdukonstruktsioone väga lühikese aja jooksul. Vajaduse korral pakutavad lisateenused:

  • profiili pulbervärvimine iga RAL-skaala värviga;
  • eri klaasitüüpide paigaldamine, mis tagavad klientide rahulolu;
  • lisatarvikute paigaldamine, mis muudab konstruktsiooni kasutamise veelgi mugavamaks.

Ettevõte UniPro on rõdude klaasimisel usaldusväärne abiline. Me teame, kuidas rõdu hubaseks muuta.

Saada päring