Alumiiniumist külmklaasistusega lükandaknad

Alumiiniumist külmad lükandaknad - taskukohasema hinnaga rõdude, lodžade, verandade, terrasside ja muude ruumide klaasistamise viis. Selliste akende tiivad võtavad avamisel minimaalselt kohta, millega hoiavad kokku ruumi ja lubavad kasutada aknalaudu lillede ja muude asjade paigaldamiseks. Tänu alumiiniumi plastilisusele võite tellida kõige keerulisema kujuga aknaid. Külmklaasistuseks kasutame ühekambrilise klaaspaketiga profiile.

Firma UniPro pakub “kupee” tüüpi lükandaknaid, millede tiivad liiguvad piki juhikuid:  

Süsteemis võite valida mistahes arvu tiibasid. Vastupidavad alumiiniumprofiilid võivad olla teiste materjalidega võrreldes kitsamad, kuna ei vaja armeerimist. Seega võime teile pakkuda suure valgusavaga klaasistust, mis laseb teie ruumi maksimaalselt valgust.  

Alumiiniumist külmklaasistusega lükandakende eelised  

Sellist tüüpi klaasistust soovitatakse juhul, kui soojus- ja müraisolatsioon ei ole esmajärgulised ülesanded. See tagab kindla tuule- ja tolmukaitse. Kasutame tootmises kaasaegseid tehnoloogiaid ja kvaliteetseid materjale. Tänu sellele on meie akendel terve rida eeliseid.  

  1. Tugevus ja vastupidavus. Alumiiniumprofiil ei deformeeru,  temperatuurilanguste, sademete, korrosioonikindel. Selle tööaeg moodustab 40-80 aastat.  
  2. Ökoohutus ja tulekindlus. Alumiinium ei eralda kahjulikke aineid ning on sobilik eluruumides kasutamiseks.  
  3. Vähene kaal. Tänu sellele langeb ära kandvate aluste täiendav kinnitamine. Võite klaasistada rõdu või lodžat isegi vana hoonestusega majades, mida on ohtlik raskendada täiendavate konstruktsioonidega.  
  4. Profiili värvimiseks laialdane värvigamma. Teil on võimalus valida stiil vastavalt oma  interjöörile ja välisilmele.   
  5. Montaaži ja kasutamise lihtsus ning seejuures on seda väga kerge hooldada.

 

IMAG2457

Meie poolt pakutavad aknatiivad liibuvad tihedalt raamidele, ei kooldu ja ajapikku ei vaju, kindlalt kaitsevad ruume mustuse ja tuuletõmbuste eest.  

Galerii

Saada päring