Rõdupiirde kate tehnorotangist

Üks UniPro pakutavaid lahendusi rõdude viimistlemisel on tehnorotang. Tegemist on nüüdisaegse materjaliga, mis koosneb põimitud sünteetilistest varrastest või määratud värvi õhukestest ribadest. Tehnorotangi abil saab kujundada nii rõdupiirde kui ka põranda rõdule, seinad ja isegi mööbli. Polürotang ei pleegi päikese käes, ei pelga vett ega mustust, talub hästi kuuma ja külma — rõdu, mille UniPro spetsialistid selle materjaliga viimistlevad, näeb kaua välja nagu uus

Mis on tehnorotang ja miks seda kasutatakse rõdude katuste ja piirete puhul

Polürotang, tehnorotang, kunstrotang on kõik sama materjal, mis saadakse polüetüleenist ekstrusiooni teel. Rõdukatuste ja piirete valmistamiseks kasutab UniPro tehnorotangi. Tootmistehnoloogia võimaldab saada erineva värvi ja tekstuuriga vastupidavaid ribasid.

UniPro poolt tehnorotangist rõdupiirete ja -katuste valmistamisel kasutatavate materjalide kvaliteeti kinnitavad sertifikaadid. Sealhulgas tõendid tehnorotangist valmistatud termodünaamiliste omaduste katsete läbiviimise, vananemis- ja konditsioneerimiskatsete kohta.

 

Polürotangist viimistluse ja piirete kasutusiga ulatub poole sajandini: see ei pleegi, seda on hõlpus pesta, ei koorma tugevalt rõdukonstruktsiooni, talub hästi nii kuuma kui ka külma.

dom-02a-—-kopia-plihi7xgl58kd7czzj8kh9dfi1iqkm9ijx7ppyylxk

Tehnorotang kui materjal rõdupiirete ja -katuste viimistlemiseks

Materjali tugevus, millest me piirdeid ja katuseid valmistame, on mitmesuguse värvi ja tekstuuriga: tehnorotang rõdu ja piirdeaia viimistlemisel võib olla peaaegu eristamatu looduslikust materjalist või hoopis ühevärviline, marmorit, puukoort, nahka jäljendava tekstuuri ja värviga.  Värvimismeetod võimaldab mitte muretseda otsese päikesevalguse pärast: UV-kindlus on väga suur.

 

Rõdude ja piirete viimistlemine tehnorotangiga UniPro spetsialistide jõududega on alati individuaalne projekt. Rõdu saab vastavalt kliendi soovile kujundada koloniaalarhitektuuriga maja väikeseks terrassiks või kaunistada rotangist “nahaga”: tehnorotangist disaini stiilile pole peaaegu mingeid piiranguid.

Tehnorotangi paigaldus rõdupiiretele. 

UniPro spetsialistid saavad pakkuda erisugust tehnorotangi paigaldust. Alustades kõige lihtsamast “kokkutõmbamisest” ja lõpetades “nähtamatu kinnitusega” profiilsüsteemide kasutamisega. Kõik see on UniPro spetsialistidele jõukohane. 

 

RD01RD08
RD02RD12
RD03RD13
RD04RD17
RD06RD18

Saada päring