Plastikust PVC-aknad — ideaalsed Põhja-Eesti kliimasse

Ettevõte UniPro on aknaavade, rõdude, lodžade, verandade, terrasside ja muude ruumide klaasimiseks mõeldud plastakende tootja ametlik esindaja. Pakume odavaid ja kvaliteetseid originaalse disainiga PVC-aknaid, mis on spetsiaalselt keerulistes põhjamaistes ilmastikutingimustes kasutamiseks ette nähtud.

Konstruktsioonilised omadused

Plastikaknad on polüvinüülkloriidist valmistatud mitmekambrilised aknasüsteemid. Materjal on inimestele ja keskkonnale ohutu, suurepärase löögitugevusega, vastupidav leelistele, hapetele, lubjale. Ei deformeeru sademete ega äärmuslike temperatuuride mõjul.

PVC-akende eelised:

  • Profiilide kõrge usaldusväärsus ja tugevus. Kasutusiga 20 aastat või rohkem.
  • Kõrge valguse läbilaskvusomadustega sile, ühevärviline pind.
  • Materjali plastilisus ja mitmekülgsus võimaldab teil luua mis tahes suuruse ja konfiguratsiooniga profiile. Need sobivad nii standardsete konstruktsioonide kui ka keerukate kujundite klaasimiseks.
  • Pakuvad täielikku kaitset tuule, tolmu ja mustuse eest. Hea heliisolatsiooniga.
  • Suurepäraste kaitsefunktsioonidega, neid on peaaegu võimatu tänava poolt purustada või katki suruda.
  • Taluvad tugevat ja pidevat tuulekoormust.
пластиковые_окна

Üks peamistest eelistest on keskkonnasõbralikkus. PVC on kergesti taaskasutatav.

Neid saab varustada täiendavate kaitse- ja vandaalivastaste seadmetega, samuti juhusliku avanemise vastaste mehaaniliste turvasüsteemidega: lukuga käepidemed, spetsiaalsed riivid. Sellised aknad sobivad eriti ülemistel korrustel elavate väikelastega peredele.

UniPro pakub korteri, maja võtmed kätte klaasimise disainiprojekti väljatöötamist ja teostamist. Meie spetsialistid kontrollivad aknaavasid, teevad kokkuvõtte ja valivad ideaalsete plastakende variandi. Kliendil on võimalik valida konstruktsiooni värvi, varjutuse astet ja kaasnevaid tarvikuid.

Kõik töödele kehtib garantii.

Moderntherm on igavese klassiku kaasaegne versioon.

MODERNTHERM aknasüsteem vastab riikliku programmi “Puhas õhk” nõuetele.

MODERN

Kõrgeimate tootmisstandardite ja ajatu disaini kombinatsioon.

HEAT

Kuuekambrilised raami- ja piirdeprofiilid 80 mm paigaldussügavusega ja 48 mm kolmekambrilised topeltklaasiga aknad, mille Ug koefitsient on 0,5 W/m2K, tagavad akna suurepärase soojusisolatsiooni tasemel 0,81 W/m2K. **

UNIQUE

Saate luua oma täiusliku disaini, kasutades üle 30 spoonivaliku ühe- või kahepoolse rakenduse jaoks, samuti laia valikut käepideme, klaaside ja liistude tüüpe ja värve.

SAFETY

Kasutatav AXOR Komfort Line K-3 mitmepunktiline riistvara on varustatud kahe sissemurdmisvastase klambriga, mis takistavad sissemurdmist isegi siis, kui aken on kallutatud asendis. Samuti on need varustatud sissemurdmiskindlate seenekujulise lukustuselemendiga, mis võimaldab riistvara hõlpsasti laiendada täiendavate sissemurdmiskindlate punktidega.

MUGAVAD

Mikroventilatsiooni võimalus kuni 6 mm akna rõhu allasurumisega tagab optimaalse õhuringluse ruumis ilma soojuskadudeta, ning tõmbekindla lukuga varustatud rakendatud riistvara kaitseb kallutatud aknaraami ootamatute tuulepuhangute eest.

Uw

0,81 W/м2к

Paigaldamise laius

80 mm

Ilmakaarte

kaks tagasilöögitihendit

Spetsifikatsioonid

Profiilid

Uw = 0,81 W/m2K”.

6 kambrit

4 põhivärvi

Korpus80 mm raam
80 mm raam
Õhukindel topeltklaasiga aken48 mm, Ug = 0.5w/m2
Tihendidkaks kokkuklapitavat plommi
PaigaldamineAXOR Komfort Line K-3 mitmepunktlukustusega riistvara tuulekindel lukustuslukk
kaks sissemurdmiskindlat lukustust
käepideme nihkepiiranguga lengitõstuk
keskne käepide

Saada päring