Plastikust PVC-aknad — ideaalsed Põhja-Eesti kliimasse

Ettevõte UniPro on aknaavade, rõdude, lodžade, verandade, terrasside ja muude ruumide klaasimiseks mõeldud plastakende tootja ametlik esindaja. Pakume odavaid ja kvaliteetseid originaalse disainiga PVC-aknaid, mis on spetsiaalselt keerulistes põhjamaistes ilmastikutingimustes kasutamiseks ette nähtud.

Konstruktsioonilised omadused

Plastikaknad on polüvinüülkloriidist valmistatud mitmekambrilised aknasüsteemid. Materjal on inimestele ja keskkonnale ohutu, suurepärase löögitugevusega, vastupidav leelistele, hapetele, lubjale. Ei deformeeru sademete ega äärmuslike temperatuuride mõjul.

PVC-akende eelised:

  • Profiilide kõrge usaldusväärsus ja tugevus. Kasutusiga 20 aastat või rohkem.
  • Kõrge valguse läbilaskvusomadustega sile, ühevärviline pind.
  • Materjali plastilisus ja mitmekülgsus võimaldab teil luua mis tahes suuruse ja konfiguratsiooniga profiile. Need sobivad nii standardsete konstruktsioonide kui ka keerukate kujundite klaasimiseks.
  • Pakuvad täielikku kaitset tuule, tolmu ja mustuse eest. Hea heliisolatsiooniga.
  • Suurepäraste kaitsefunktsioonidega, neid on peaaegu võimatu tänava poolt purustada või katki suruda.
  • Taluvad tugevat ja pidevat tuulekoormust.
IMG_20191005_222440_900unipro

Üks peamistest eelistest on keskkonnasõbralikkus. PVC on kergesti taaskasutatav.

Neid saab varustada täiendavate kaitse- ja vandaalivastaste seadmetega, samuti juhusliku avanemise vastaste mehaaniliste turvasüsteemidega: lukuga käepidemed, spetsiaalsed riivid. Sellised aknad sobivad eriti ülemistel korrustel elavate väikelastega peredele.

UniPro pakub korteri, maja võtmed kätte klaasimise disainiprojekti väljatöötamist ja teostamist. Meie spetsialistid kontrollivad aknaavasid, teevad kokkuvõtte ja valivad ideaalsete plastakende variandi. Kliendil on võimalik valida konstruktsiooni värvi, varjutuse astet ja kaasnevaid tarvikuid.

Kõik töödele kehtib garantii.

Gallerii 

Saada päring