Seinapaneelid: rõdu siseviimistluse optimaalseim variant

Selleks, et rõdu ei muutuks lihtlabaseks mittevajaliku koli, vanade asjade ruumiks, tuleb firmas UniPro tellida „võtmed kätte“ teenus. Spetsialistid töötavad välja ruumi unikaalse kujundusprojekti, millesse kuulub: • rõdu klaasimine (külm või soe); • ruumi mustviimistlus – karkassi ja soojustuse paigaldamine (valikuna); • siseviimistlus: seinte, põrandate, lagede dekoor.

Millised kosmeetiliseks remondiks vajalikud ahendused eksisteerivad? 

Kaasaegne ehituskaupade turg lubab valida tellija nõuetele vastavaid materjale. Selleks võib olla nii dekoratiivkrohv, kui vedeltapeedid, MDF-plaadid, vooder. Optimaalsemaks „hind-kvaliteet“ korrelatsioonivariandiks on seinapaneelid.

Milles siis seisnevad nende eelised? 

  1. Seinapaneele on lihtne monteerida, ei nõua spetsialistidelt professionaalse seadmestiku kasutamist.
  2. Nimetatud materjal tasandab suurepäraselt seinu, sellega mistahes ebatasasust, krobelisust dekoreerides.
  3. Seinapaneelide paigaldamiseks ei ole seinte tugevat ettevalmistamist vaja. Piisab vana katte, pudenevate osade kõrvaldamisest, mille järgselt võib paigaldada PVC-elemendid.
  4. Paneelid on kasutuses väga lihtsad: mistahes mustuse eemaldamiseks piisab vaid niiske lapiga pühkimisest. 
  5. Materjalil on taskukohane hind, mis lubab siseviimistlusel kokku hoida. Seejuures on sellel stiilne ja kaasaegne kujundus, andes rõdule lõpetatud ja harmoonilise ilme.
  6. Seinapaneelid on valmistatud ökopuhtast materjalist, mistõttu kasutamisel ei eraldu toksiine.
  7. Veel üks eelis – kõvast PVC´st valmistatud paneelid ei süti. Neid avatud leegiga mõjutades ei eraldu kahjulikke gaase.
  8. Vastupidavad järskudele temperatuurilangustele, ultraviolettkiirguse toimest ei pleegi.
Gorodunipro

Firma UniPro meistrid spetsialiseeruvad aastaid rõdude ja lodžade võtmed kätte remondil. Garanteerime lepingus kokkulepitud tähtaegade järgimise. Remondi- ja ehitustööde tegemisel võtame arvesse tehniliste standardite nõudeid, mis võimaldab teha ruumid mitte ainult mugavaks, vaid ka funktsionaalseks.    

 Rõdu võtmed kätte remonditeenuse tellimiseks helistage telefoni teel nõustajale.  Majandusjuhid arvestavad välja ligikaudse tööde hinna ja saadavad mõõtja objektile kliendile mugaval ajal. 

Köögi tagasein

Figuuriline

Lamineerimine

Lagi

Saada päring