Terrassilauad

Terrassilauad on universaalne kattematerjal, mida saab kasutada mitmetel eesmärkidel:

  • põrandakatteks terrassidel ja verandadel;
  • seinakatteks terrassidel, rõdudel ja lodžades;
  • põranda tegemiseks rõdudel ja lodžades.

Firma UniPro töötab Eesti tootjate materjalidega. Need on kvaliteetsed terrassilauad, mis vastavad kõigile standarditele ja normatiividele. Materjal on valmistatud naturaalsest puidust, kasutades komposiitimmutust. Sügav immutamine kaitseb toodet seente eest, kõrvaldab putukate kahjustused ja suurendab oluliselt kasutamisomadusi.

Terrassimaterjal sobib ideaalselt mitte ainult ettenähtud otstarbeks, vaid ka rõdude ja lodžade vooderdamiseks. Erinevad tekstuurivariandid võimaldavad valida sobivad lauad põrandate ja seinte jaoks ning isegi aknalaudadeks. Tänu sellele on meil võimalik realiseerida mis tahes projekte, kasutades kvaliteetset ja vastupidavat materjali.

ter-doska

Terrassilaua eelised

Terrassilauad on väga vastupidav, kulumiskindel materjal, mis on loodud spetsiaalselt kasutamiseks suure käidavusega kohtades. Terrasside ja verandade põrand peab taluma pidevat koormust, temperatuurimuutusi, niiskuse võimalust. Terrassimaterjal talub hästi igasuguseid väliseid mõjusid.

Terrassilaua kasutamise eelised:

  • suur vastupidavus. Materjal on äärmiselt kulumiskindel, vastupidav mehaanilistele kahjustustele;
  • pikaealisus. Tänu kvaliteedile teenib see kaua, kaotamata väliseid omadusi;
  • hüpoallergeensus. Terrassilauad on tehtud naturaalsest puidust ja ohututest komposiitlisanditest;
  • lihtne kasutada. Materjal ei vaja erilist hoolt ja seda on lihtne pesta tavaliste majapidamisvahenditega.

Rõdul või lodžas kasutamisel tõstetakse põrandapinda ja ühtlustatakse rõduukse tasemega, et vähendada ukselävel komistamise ohtu. Teine eelis on see, et spetsiaalse immutuse abil saab puidu varjundeid kergesti muuta, niisiis saab valida just selle tooni, mis teile meeldib. Seega ei pea remondi ajal põrandakatet muutma.

Terrassilaudade abil loome individuaalsed lahendused teie verandadele, lodžadele ja rõdudele.

Saada päring