Kerged ja vastupidavad varikatused ja varikaitsed

Kerge, kuid vastupidav varikaitse on korterelamute viimastel korrustel hädavajalik. Läbipaistvast plastist varikaitse annab rohkem valgust ja näeb välja palju nüüdisaegsem ja ilusam kui massiivne metallkattega varikaitse. Verandade varikatus tähendab veranda kasutamise võimalust halva, vihmase ilmaga. Tavaliselt asetatakse varikatus maja küljele või otse ette. Et konstruktsioon asub märgatavas kohas ja tõmbab endale tähelepanu, on oluline selle teostamine majaga samas arhitektuuristiilis.

Ettevõttes UniPro ehitatavate varikatuste eripärad

Meie ettevõtte põhitegevus on rõdude klaasimine ja varikatuste paigaldamine. Ehitame varikatuseid nüüdisaegsetest materjalidest: alumiiniumprofiil, kärgpolükarbonaat Makrolon, pleksiklaas. 

UniPro varikatused:

  1. on tugevad;
  2. taluvad tuuleiilide tekitatavat vibratsiooni;
  3. on sademekindlad, taluvad tugevat rahet või lumesadu.
  4. näevad esteetilised välja. Tänu spetsiaalsele kattele ei muuda polükarbonaat ega pleksiklaas ultraviolettkiirguse mõjul värvi;
  5. kestavad kaua.

Ettevõte UniPro paneb varikaitsed ja varikatused kokku “nullist” kuni lõpptooteni. Me ei telli paigaldustöid teistelt ettevõtetelt, seetõttu on meie hinnad taskukohased ja mõeldud laiale tarbijaskonnale.

UniPro varikatuste tellimine

Kui vajate varikatust, helistage veebisaidil näidatud telefoninumbril või saatke e-posti teel päring ja leppige kokku mõõduvõtja saabumine. Samaaegselt varikatuse ehitamisega saame klaasida teie maja rõdud. Klientidele, kes on tellinud mitu teenust (näiteks varikatuse paigaldamine ja rõdu klaasimine), pakume allahindlusi.

Pärast mõõtude võtmist kooskõlastab meie spetsialist teiega varikatuse kujunduse:

  1. varikaitse värv (vastavalt RALi kataloogile);
  2. varikaitse kuju (ühe- või kahekaldeline).

Projekt koostatakse teie soovidest lähtuvalt. Koostame ka eelarve: arvutame välja ja lepime teiega kokku nõutava materjali koguse ja maksumuse. Teil ei tule midagi juurde osta.

Teile sobival päeval tuleb meie brigaad kohale ja paigaldab varikatuse. Paigaldame varikatused kiiresti ja tõhusalt ning pärast tööde lõpetamist koristame ise töökoha ja viime ära prügi. Selle tulemusena saate täisvalmis varikatuse ja hoovi või rõdule ei jää prügi.

Kasutage võimalust saada garantiiga ja parima hinnaga vastupidav ja ilus eritellimusel valmistatud varikatus!

Saada päring