Terass klaasimistööd võtmed kätte.

Terass – see on avatud või klaasitud ruum, mis asub otse maja, suvila või siis muu ehitise kapitaalseina juures. Reeglina ei oma kütet ja ventilatsioon toimub usteavade kaudu. Taolisi juurdeehitisi võib leida eramajades, madalamates hoonetes ja harvem korterites. Nad moodustavad lisa tehnilise-või eluruumi, neid võib kasutada puhkepaigaks, meelelahutuseks, asjade hoidmiseks või grilli paigaldamise eesmärgiga. Ettevõtte UniPro pakub terass komplektset klaasimist „võtmed kätte“. Alumiiniumprofiilid sobivad ideaalselt suurte pindadega konstruktsioonidele. See on kerge ja samas ka vastupidav materjal, mis ei nõua armeerimist. Värvitud profiil ja erinevad liiki klaasid võimaldavad mugava õhkkonna loomise ruumides.

5 põhjust klaasitud terass kasuks

  1. Ruum on kaitstud tuule, vihma ja mustuse eest. Ei ole enam vaja muretseda siseviimistluse materjalide, mööbli ja ka teiste interjööri esemete pärast.
  2. Aastaringselt on võimalik hoida terass temperatuuri, mis on tänavatemperatuurist kõrgem. Ventilatsiooni küsimus on kergelt lahendav usteavade avamise abil.
  3. Soe juurdeehitus soojendab ja tugevdab maja seinu, ennetab ja muudab keerulisemaks kõrvaliste isikute sisenemise maja ruumidesse.
  4. Alumiiniumprofiilid peavad vastu järsule temperatuuri muutusele, neid ei mõjuta korrosioon ja nad ei karda vee mõju.
  5. Alumiiniumi ekspluatatsiooni omadused kestavad aastakümneid. See tähendab, et pärast terass klaasimist alumiinium süsteemidega, kasutate te neid pärast seda kümnete aastate jooksul.

Meie kliendid võivad valida ükskõik millise profiili konfiguratsiooni, värvi RAL kataloogist, samas ka klaasi liigi, läbipaistva, toonitud, karastatud või vitraaži.

Ettevõte UniPro spetsialistid on valmis teostama kõiki projekteerimistööde liike, disaini ettevalmistust, kokkupanekut ja konstruktsioonide paigaldust. Teenuseid esitatakse eraldi ja komplektselt. Teostame nii garantiijärgset kui ka jooksvat tehnilist teenindamist.

Saada päring