Plastist lükanduste paigaldus

UniPro pakub terrassidele, paatiotele ja maamajade eeskodadele elegantset ja moodsat sissepääsugrupi lahendust – plastikust lükanduksi. Need võivad olla nii maja kahevärvilise fassaadi osa, fassaadi sobitatud laiaformaadiline valgustläbilaskev konstruktsioon kui panoraamklaasingu element. PVC-st lükanduksed on mitte ainult klassikalistest tiibustest mugavamad, vaid lasevad ka majja või juurdeehutisse rohkem valgust. Nende abil on lihtne hallata ruumi mikrokliimat: vihmaga uksed kohe kiiresti sulgeda ja kui pilved hajuvad, siis sama kiiresti päike ja soe õhk taas majja lasta.

5 põhjust valida plastist lükanduksed

  1. Stiilne disain

Pole tähtis, kas valite uksed, mille lehe alaosa on täidetud plastiga või on klaaspaketid üleval ja all – lükanduksed näevad ikka välja moodsamad ja stiilsemad kui tavalised puidust või MDF-ist uksed. Tellija soovil võib uste karkass olla valmistatud puidudekooriga materjalist.

2. Maksimaalne valguse läbilaskvus

Klaaspakettidega ja täidiseta variandis lasevad plastist lükanduksed sisse palju valgust,  näevad terrasside panoraamklaasingus paslikud välja ja nendega on ruumis loomulikku valgust kauem.

3. Mugav lai ukseava ja ruumi kokkuhoid

Lükanduste eripäraks on laiem ukseava kui tiibustel. See aga tähendab, et kui lisada need maja või terrassi sissepääsugruppi, kaovad mõned mööbli ja suuremõõdulise tehnika tuppa toomisega seotud probleemid.

3. Hea soojapidavus

UniPro spetsialistid kasutavad plastist lükanduste paigaldamisel töökindlat furnituuri ja kvaliteetseid tihendeid, tänu millele maja soojuskindluse kontuur ei kannata – soojapidavusvõime on täpselt sama kui õigesti paigaldatud soojapidavatel akendelgi.

4. Turvalisus ja tugevus

Klaaspakettide karastatud klaasid taluvad isegi tugevaid lööke ja plastist lükanduste avamismehhanism on traumaohutu – uksed avanevad jõudu kasutamata ja ohuta sõrm uksele vahele jätta.

plast-razd-dveri

UniPro spetsialistide teostuses on plastist lükanduksed terrassile või esikule enamat kui barjäär maja ja tänava vahel. See on üks mugavuse ja turvalisuse komponente.

Lift-slide
Tilt-and-slide

PVC HST Energo

PVC COMFORT PSK

PVC ENERGO PSK
HST tõste-lükanduksed on ideaalseks valikuks neile, kes hindavad mugavust väljudes rõdule, terrassile või aeda ja avatud ruumi.

Annavad võimaluse luua hea kontakti keskkonnaga ja pärast avamist ei sega ruumis.

HST PVC uksed vastavad kõikidele visuaalsetele süsteemidele esitatavatele tehnilistele nõuetele ja nendes on kasutatud uusima põlvkonna kuullaagreid, mis muudavad lükandukse libisemise kergeks.
PSK COMFORT versioon on ainulaadne, kuid funktsionaalne toote profiil sügavusega 74 mm. Selle kuuekambriline konstruktsioon annab võimaluse saavutada väga häid soojusisolatsiooni omadusi, mis toob kaasa madalamad küttekulud.

Aknaid on võimalik varustada automaatikaga, mis kergendab aknatiiva kasutamist.
PSK ENERGO versioon on oma klassis ainulaadne, kuid funktsionaalne toode profiili sügavusega 82,5 mm. Selle kuuekambriline konstruktsioon annab võimaluse saavutada väga häid soojusisolatsiooni omadusi, mis toob kaasa madalamad küttekulud. Sellel on süvendatud ehitus ning kolmele pinnale paigaldatud tihendid.

Tõstke ja libistage
Tilt & slide
P-line HST
PSK PVC
Soojusülekandetegur
Uf 1,2 W/m² K (raamil) kuni 0,74 W/m² KUf to 0.76 W/m² K (raamil)
Helikindlus
Rw 45 dBRw 42 dB
Tuulekindlus
C2/B2 3) ja C1/B2 4) vastavalt standardile EN 12210
kuni klassin B3/C3 acc. EN 12210
Veekindluskuni klassini 9A vastavalt standardile EN 12208
kuni klassini 8A vastavalt standardile EN 12208
Õhuläbilaskvuskuni klassini 4 vastavalt standardile EN 12207
kuni klassini 4 vastavalt standardile EN 12207
Ohutus
Põhilised ohutusmeetmed
Põhikaitse

Saada päring