Rõdude piirded ja klaasimine

Ettevõte UniPro on spetsialiseerunud rõdudele, lodžadele ja terrassidele tänapäevaste klaaspiirete ja -seinte ehitamise insenerilahendustele. Pakume teenuseid nii eraisikutele kui äriettevõtetele.

Meie piirete paigaldamise  ja klaasimise «võtmed kätte» teenuste eelised:

  • esteetilised läbipaistvad konstruktsioonid näevad kenad välja nii väljast kui seest vaadates;
  • loome ühtses stiilis ja kompositsioonis terviklahendusi;
  • teeme kõik tööd ise – projekteerime, kujundame, monteerime ja paigaldame;
  • täieliku ohutuse tagamiseks kasutame karastatud tripleksklaasi;
  • anname materjalidele, viimistlusele ja paigaldusele garantii.

Töötame alates 2002. aastast. Selle aja jooksul on meil õnnestunud teenuste valikut laiendada ja igat tööetappi viimistleda. Loome uusi piirdeid ja varikatuseid ning  teostame rõdude täielikku klaasimist ja sisevooderdust. Mõõdistame ja paigaldame  kiiresti ja usaldusväärselt. Valime töövõtjaid vastutustundlikult, et pakkuda tellijatele tõeliselt usaldusäärseid lahendusi. Oleme tootjate ametlik esindaja ning järgime soovitatavaid montaaži- ja paigaldustehnoloogiaid.

Miks on klaaspiirded ja rõdude klaasimine nii populaarseks muutunud?

  • Palju valgust, imelised panoraamvaated, ruumi visuaalne avardamine
  • Ohutus kõrgustes – karastatud klaasi on praktiliselt võimatu lõhkuda ja isegi kui see peaks õnnestuma, on tekkivad killud ümmarguste servadega ega tee kellelegi viga
  • Stiilsed alumiiniumist ja sobivat värvi kinnitusdetailid
  • Vastupidavad tuulele ja sademetele ning muudele välismõjudele    

Rõdude klaaspiirded tekitavad arhitektide ja projekteerijate seas üha suuremat huvi. Paljud tellijad püüavad selle poole, et vormistada kogu avaruum maast laeni ühtses stiilis. See on praktiline, ilus ja vastab moodsale nägemusele kujundusesteetikast.

Meie ettevõte lahendab selle ülesande terviklikult, pakkudes ajakohaseid ja stiilseid kombineeritud konstruktsioone. Ühendame klaaspiirded raamita klaasimisega. Selle tulemusena saate te ülikerge, läbipaistva, näiliselt õhkkerge konstruktsiooni  ning oivalise väljavaate ja suurepärase valgusega rõdud ja terrassid.

Lisaks esteetilistele eelistele kaitsevad sellised konstruktsioonid hästi tuule eest, annavad fassaadile lõpetatud ilme ja sobivad suurepäraselt linna- ja äärelinna maastikele. Kui soovite meie pakkumise kohta rohkem teada või tellimuse esitada, helistage meile! 

Saada päring