Puituksed

Puidust rõduuksed — see on ammust ajast oma unikaalseid omadusi tõestanud klassika. Seejuures erinevad nimetatud materjalist kaasaegsed konstruktsioonid oluliselt oma nõukaaegsetest analoogidest.

Vastavad täielikult kõikidele nõuetele, millistele peavad vastama rõdule või lodžale viivad uksed ning nendel on terve rida väärtuseid:

  1. Omavad kõrgeid soojusisolatsioonomadusi, mis on eriti märgatav kombinatsioonis energiasäästlike klaaspakettidega. Säilitades ruumides maksimaalselt soojust ja vältides tuuletõmbuseid, lubavad puidust rõduuksed säästa keskküttelt.
  2. Tagavad ruumis loomuliku õhuvahetuse, kujutades endast looduslikku “hingavat” materjali. Sellise uksega toas on õhk palju värskem, kui platsiga “pitseeritud” uksega toas.  
  3. Kaitsevad efektiivselt tänavalt tuleva müra eest. See parameeter on eriti tähtis suurlinna elanikele ja klaasistuseta rõdude omanikele.  
  4. On ökoloogilised ja tervisele täielikult ohutud. Kui aga on uks valmistatud okaspuu puidust, küllastub õhk veel ka kasulike fütontsüütide ja vaikudega.  
  5. Toovad interjööri hubasust ja kambrilisust või luksuse noodi – see sõltub juba puidu liigist. Igal juhul paistab puidust rõduuksega tuba palju esteetilisemana.  
  6. Paistavad silma vastupidavuse ja pika kasutusajaga. Kaasaegsed puidutöötlemismeetodid ei lase materjalil ajapikku praguneda ja mõraneda.  
  1.  
78-euroline_Main_0000-1

Konstruktsiooni poolest on puituksed ühe- ja kahetiivalised. See on määratletav ava laiusega, kuid sagedamini võib kohata ühekordseid variante. Samuti valmistatakse tiivad kinnistena, klaasist või kombineeritutena, mil ukse alumine osa on valmistatud puidust, ülemine osa aga klaasist. Reeglina ühendub rõduuks aknaga, kuigi vahest paikneb see eraldi. Konstruktsiooni klaasistamiseks kasutatakse ühe- või kahekordset klaaspaketti. Tellija soovil võib valida ebastandardseid klaase (näiteks võivad need lõunapoolsest küljest olla toonitud).  

Firma UniPro pakub puidust rõduuste paigaldust “võtmed kätte” meetodil. Meie spetsialistid realiseerivad kõik Teie soovid, valmistavad mistahes konstruktsiooniga toote.  

Lift-slideTilt-and-slide

HST

PSK
HST tõste-lükanduksed on ideaalseks valikuks neile, kes hindavad mugavust väljudes rõdule, terrassile või aeda ja avatud ruumi.

Annavad võimaluse luua hea kontakti keskkonnaga ja pärast avamist ei sega ruumis.

HST puitaknad on mõeldud inimestele, kes hindavad puidust toodete ainulaadset esteetikat ja kaasaegset disaini.

Uksi saab teha männist, merantist, tammest ja siberi lehisest.
PSK Puidust kaldlükanduksed on mõeldud neile, kes hindavad eelkõige ruumi kokkuhoidu.

Tänu FM konstruktsioonile saame tõhusalt kujundada interjööri koormamata ruumi uksetiibadega.

PSK puitaknad on mõeldud inimestele, kes hindavad puidust toodete ainulaadset esteetikat ja kaasaegset disaini.

Uksi saab teha männist, merantist, tammest ja siberi lehisest.

Saadaval on masinatüüpi käepidemega versioon.

Отправить запрос