Alumiiniumuksed

Suurepäraseks välisuste lahenduseks on metalluksed. Seejuures on praktiliseks ja pikaajaliseks variandiks alumiiniumist uksetiivad. Nad on vastupidavad kõrgniiskusele, temperatuurilangustele, ultraviolettkiirgusele, tule toimele, ei roosteta. Oma vastupidavuse juures on konstruktsioonid kerged, mistõttu on tõenäosus, et ajapikku hakkavad nad vajuma, üsna vähene.

Töötluses paindlik alumiinium võimaldab valmistada ebastandardsete mõõtudega välisuksi. Sageli täidetakse metallprofiili erinevate omadustega (näiteks kasutatakse matt-, toonitud-, peegelklaasi, seda võib täiendada dekoratiivsete vitraažvahetükkidega) sandwich-paneelidega või erineva paksusega klaaspakkettidega. Alumiiniumuksed paistavad silma konstruktsioonide mitmekülgsuse poolest: võivad olla ühelehelised või kahelehelised, nendel võivad olla liigendtiivad või lükandtiivad.  

Alumiiniumist välisuste süsteemidel on erinev profiilitüüp:  

  1. Soe. Paigaldatakse tänavale väljuvasse avasse. Selliste alumiiniumuste paigaldus kärbib oluliselt soojuskadusid, teeb teie kodu hubasemaks. Profiili spetsiifikaks on termokatkestuse olemasolu. See on polüamiidist sisekiht, mis isoleerib soojust ja kaitseb metalli läbikülmumise eest. Antud tüüpi alumiiniumustel on vähemalt kolm kambrit ja kahekordne tihenduskontuur.  Sooja profiili võib paigaldada kahekambrilise klaaspaketi, kuna tavapäraselt ei täideta seda lihtklaasiga. Tellija soovil varustatakse konstruktsioon soojustatud sandwich-paneeliga.Reeglina lisatakse ukseplokile lävepakk. 
  2. Külm. Sellisel profiilil puudub termosisustus ja kaalub vähem kui soe alumiinium. Tavapäraselt paigaldatakse see hoonesiseselt. Uksesüsteemidel on üks õhukamber, kahekordne kontuur-tihend. Külm alumiiniumprofiil täidetakse ühekambrilise klaaspaketiga või sandwich-paneeliga. Tavapäraselt puudub sellistel ustel lävepakk.  

Meil võib tellida alumiiniumist sisekonstruktsiooni kas lükand- või liigendtiibadega, viimistlusega kõrgkvaliteetsest lamineeritud kilest mistahes RAL-paletist valitud varjundiga.  

Podnoszono-przesuwne_drzwi_HST-1

Saada päring