Soojad alumiiniumist lükandaknad

Soojad alumiiniumist lükandaknad on originaalne lahendus rõdude, lodžade, talveaedade ja muude köetavate ruumide klaasimiseks. Need konstruktsioonid on ruumisäästlikud ja kasutusmugavad. Nende abil saate tellida suuremõõtmelisi või keerulise konfiguratsiooniga klaaspakette, samuti klaaskatuseid ja fassaadiklaase lükandustega. Valmistamisel kasutame täiustatud soojuskaitseomadustega ja ühe või mitme tihenduskontuuriga profiile.

UniPro meeskond pakub kahte liiki lükandaknaid, mille tiivad liiguvad mööda juhikuid:

  • väljatõmbemehhanismiga tõste- ja liugsüsteemid;
  • kupee-tüüpi liugsüsteemid 

Tiibade arv süsteemis ei pea olema piiratud. 

Soojade alumiiniumist lükandakende eelised

Meie konstruktsioonides on ühendatud funktsionaalsus ja esteetika ning pakuvad palju valgust, soojust ja ilusat välisilmet. Tootmisel kasutame nüüdisaegseid tehnoloogiaid ja kvaliteetseid materjale. Seetõttu on meie akendel mitmeid eeliseid.

  1. Vastupidavus ja kestus. Profiil ei deformeeru, talub temperatuurimuutusi, sademeid, korrosiooni. Kasutusiga 40-80 aastat.
  2. Keskkonnaohutus ja tulepüsivus. Alumiiniumprofiil ei eralda kahjulikke aineid ja sobib eluruumides kasutamiseks.
  3. Lai valik dekoreerimisviise – matt ja läikiv värvkate, anodeerimine, puitviimistlus. Saate valida oma sise- ja väliskujunduse stiili.
  4. Paigaldus- ja kasutusmugavus ning hea hooldatavus.
AL-D1993_CL-1024x683

Valmistame aknaid, mille tiivad sobituvad tihedalt raamidega, ei paindu ega vaju aja jooksul, kaitsevad ruumi kindlalt külma ja tuule eest.

Saada päring