Plastist lükandaknad

Plastist lükandaknad on üks kõige populaarsemaid rõdude, lodžade, terrasside ja muude ruumide sooja klaasistamise liike. Need konstruktsioonid kombineeruvad harmooniliselt korterite ja majade plastakendega. Tänu juhikuid mööda liikuvatele tiibadele, hoiavad lükandaknad kokku ruumi ning neid on mugav kasutada. Neid võib avada läbipääsu tõkestamata ja aknalaualt lilli või muid esemeid eemaldamata. Lükandakende abil saate ratsionaalselt ära kasutada vaba ruumi iga sentimeetri. Valmistamisel kasutame ühe klaaspaketiga tugevaid profiile.

UniPro meeskond pakub lükandaknaid erinevat vormi ruumidele: 

  • täisnurksetele;
  • hulknurksetele;
  • G- ja P-kujulistele.

Ülemise ja alumise osa jalaste valmistamiseks kasutame kõrgvastupidavat terast. Tiibade helitu liikumise tagavad metallkelgud ja spetsiaalsed kummitihendid. Sellised aknad ei nõua erihooldust. Piisab pesta neid aeg-ajalt veega ja määrida furnituuri tavalise masinaõliga.  

Drzwi_przesuwno–uchylne_PSK

Plastist lükandakende eelised  

Pakume teile funktsionaalsuse, esteetilisuse ja hinna optimaalse kombinatsiooniga konstruktsioone. Tagavad suurel hulgal valgust, kaitsevad kindlalt tuule ja tolmu eest, loovad ilusa välisilme. Plastist lükandakendel on terve rida eeliseid.  

  1. Taluvad kergusega suuri temperatuurihälvete amplituude, säilitavad vormi ja oma kasutusomadusi isegi järsult kontinentaalse kliima korral.  
  2. Kõrge heliisolatsioon tagab ruumis hubase õhkkonna isegi kärarikastel tänavatel.  
  3. Lükandmehhanism lubab kindlalt fikseerida avatud tiiba. Tänu sellele ei paugu uksed isegi tugeva tuule korral.  
  4. Plastist klaaspakett säilitab soojust ja tugevate külmadeni hoiab täiendava soojustamiseta meeldivat jahedat temperatuuri.
  5. Mehhaaniliste vigastusteta vastupidav karkass on arvestatud enam kui 50 aastaseks kasutamiseks.  
  6. Lükandmehhanismiga aken on taskukohasema hinnaga kui traditsioonilise liigendmehhanismiga aken.  

Pakume profiili pulbervärvimiseks laialdast värvivalikut ja täiendavate aksessuaaride montaaži, et meie akendega saaks teil olema veelgi hubasem ja mugavam.  

Saada päring