Soojad alumiiniumist lükanduksed: ergonoomiline ja elegantne lahendus

Alumiiniumist lükanduksed on tänapäeval turul üks populaarsemaid lahendusi. Alumiiniumist soojad süsteemid vahetavad järk-järgult välja metallplastist süsteeme, kuna neil on suur hulk eeliseid ja need ei jää neile tööomaduste poolest kuidagi alla. Konstruktsioone saab paigaldada nii eramajja kui kontorihoonesse. Lai kasutusulatus võimaldab seda tüüpi uksi paigaldada igasse ruumi, kus on vaja panoraamkonstruktsiooni.

Avamisviisi poolest jagunevad alumiiniumist lükanduksed kaheks:

  • paralleelselt lükatavad;
  • kaldsed;

Lükandmehhanismi kasutamine võimaldab säästa kasulikku pinda, mis on eriti asjakohane väikese ruumi puhul. Tänapäevane ja töökindel konstruktsioon muudab kasutamise mugavaks ja turvaliseks paljudeks aastateks.

Konstruktsioonilt on soojad alumiiniumuksed liugsüsteemiga alumiiniumprofiil, mis kinnitub põrandale ja lakke. Tänu metalli kergusele saab uksi paigaldada isegi ruumidesse, kus lagi ei ole tugevdatud. Eristatakse sooje ja külmi süsteeme. Esimesi kasutatakse köetavates ruumides, profiil on soojustatud ja tagab piisava isolatsiooni keskkonnategurite eest. Teine tüüp vastavalt sobib paigaldamiseks mitteköetavatesse, valdavalt tootmisruumidesse.

алюминевые_теплые_раздвижные_двери

Alumiiniumist lükandustel on rida vaieldamatuid eeliseid:

 

  • kasutamise lihtsus ja töökindlus;
  • töökindlate ja vastupidavate mehhanismide kasutamine, mis on arvestatud pikki aastaid aktiivselt töötama;
  • täielik kaitse külma, tuule ja tolmu eest tänu hermeetiliste konstruktsioonide kasutamisele;
  • esteetiline ja tänapäevane välimus. Panoraamkonstruktsioonid sobituvad ideaalselt igasuguse disainiga ja rõhutavad soodsalt omanike kõrget staatust.

Soojad alumiiniumuksed on suurepäraseks alternatiiviks klassikalistele süsteemidele. Need sobivad paigaldamiseks isegi tiheda liiklusega tänavate läheduses asuvatesse majadesse, kuna isoleerivad siseruumi kindlalt kõrvaliste helide eest. Täiendav sissemurdmiskaitse ja tugevdatud klaasid on ette nähtud füüsiliseks kaitseks võõraste sissetungi eest. 

Lift-slideTilt-slide
HST MB-77HSMB-70
HST tõste-lükanduksed on ideaalseks valikuks neile, kes hindavad mugavust väljudes rõdule, terrassile või aeda ja avatud ruumi.

Annavad võimaluse luua hea kontakti keskkonnaga ja pärast avamist ei sega ruumis.

MB-77HS profiilide konstruktsioon annab võimaluse valmistada ainulaadseid uksi ühe või kahe kambriga suuremõõtmelistest klaasist. Aknaraami lubatud kaal kuni 400 kg! Tänu uste materjalidele ja tehnilistele lahendustele on võimalik saavutada kõrge soojusülekandetegur.
PSK MB-70 aken on uuenduslik disain, mis rahuldab välisarhitektuursete hooneelementide soojus- ja heliisolatsiooni nõudeid.

Aknaraami ja -tiiva konstruktsiooni sügavus on 70 mm. Aken loob vapustava ühe tasandi efekti.

MB-70 profiiliakent iseloomustab eelkõige selle funktsionaalsus ja madal U-väärtus tänu spetsiaalsete soojuseraldajate ja tihendite kasutamisele.

Lisaks sellele tagab nende tiheduse EPDM-tihendite kasutamine.

Aknaid on võimalik varustada automaatikaga, mis kergendab aknatiiva kasutamist.

Galerii

Saada päring