Külmade alumiiniumist lükanduste paigaldamine

UniPro paigaldab alumiiniumist lükanduksi – need on lahendus terrassidele, rõdu sissepääsugruppidele ja eramajade juurdeehitustele. Võimalik on paigaldada nii sooja kui külma tüüpi uksi. Esimene variant, millel on profiilis isoleeriv klaaskiust termosisu ja kahekambrilised klaaspaketid, sobib külma klaasinguga rõdu sissepääsugrupi jaoks, teine suveterrassidele ja juurdeehitustele, soojade rõdude sissepääsugruppidele klassikaliste uste asemel ja rõduakendele.

Miks valitakse alumiiniumist lükanduksed

Nii soojad kui külmad alumiiniumist lükanduksed on midagi enamat kui lihtsalt asendus klassikalistele tiibustele. Panoraamklaasingu (maast laenu klaasid) koosseisus neil alternatiivi praktiliselt ei ole, lahendusena pääsuks rõdule aitavad need aga ruumi kokku hoida ning ühendada rõduruumi kõrvalasuvate  tubadega.

Valik alumiiniumist lükanduste kasuks on tingitud:

  • nende maksimaalsest valguse läbilaskvusest – täiesti läbipaistvad lükanduksed aitavad pikendada päevavalgusega aega majas;
  • töökindlusest ja turvalisusest – alumiiniumist lükanduksed ei mulju sõrmi ja nende avamisega saab hakkama isegi väike laps;
  • pikast kasutusajast – ukse alumiiniumkarkass võib teid teenida üle poole sajandi, see ei ole tundlik järskude temperatuurikõikumiste suhtes ja karastatud klaas talub ka tugevaid lööke;
  • universaalsusest – alumiiniumist lükanduksed on juhitavad sarnaselt akendele, need saab seada tuulutusasendisse, aga võib ka täiesti lahti teha, et lasta majja võimalikult palju valgust ja õhku.
алюминевые_холодные_раздвижные_двери

Soojad ja külmad alumiiniumist lükanduksed

Sõltuvalt paigalduskohast ja tellija nõudmistest uste karakteristikutele paigaldab ettevõte UniPro neid konstruktsioone nii soojas kui külmas versioonis.

Sooje lükanduksi kasutatakse nii sissepääsugruppidena kui köetavate terrasside panoraamklaasingu osana.

Külmi alumiiniumist lükanduksi paigaldatakse köetavatele rõdudele, suveterrassidele ja juurdeehitustele kombinatsiooni «uks-aknalaud» asemel.

Need variandid erinevad üksteisest komplektatsiooni poolest: soojade uste karkassi alumiiniumprofiilis on soojusisolatsiooniga sisetükid ning tihendid on paksemad ja vastupidavamad. Külmade uste konstruktsioon on kergem ja kahekambrilise klaaspaketi asemel võib neis olla ühekordne karastatud või tavaline klaas.

Lift-slideTilt-slide
HST MB-77HSMB-70
HST tõste-lükanduksed on ideaalseks valikuks neile, kes hindavad mugavust väljudes rõdule, terrassile või aeda ja avatud ruumi.

Annavad võimaluse luua hea kontakti keskkonnaga ja pärast avamist ei sega ruumis.

MB-77HS profiilide konstruktsioon annab võimaluse valmistada ainulaadseid uksi ühe või kahe kambriga suuremõõtmelistest klaasist. Aknaraami lubatud kaal kuni 400 kg! Tänu uste materjalidele ja tehnilistele lahendustele on võimalik saavutada kõrge soojusülekandetegur.
PSK MB-70 aken on uuenduslik disain, mis rahuldab välisarhitektuursete hooneelementide soojus- ja heliisolatsiooni nõudeid.

Aknaraami ja -tiiva konstruktsiooni sügavus on 70 mm. Aken loob vapustava ühe tasandi efekti.

MB-70 profiiliakent iseloomustab eelkõige selle funktsionaalsus ja madal U-väärtus tänu spetsiaalsete soojuseraldajate ja tihendite kasutamisele.

Lisaks sellele tagab nende tiheduse EPDM-tihendite kasutamine.

Aknaid on võimalik varustada automaatikaga, mis kergendab aknatiiva kasutamist.

Saada päring